·  Domů
 ·  Vyhledat
 ·  Registrace
 ·  Diskuze
 ·  Bazar
 ·  Fotogalerie
 ·  Nápověda
 
 ·  Oprava registrace
 ·  Založte fotogalerii
 ·  Vaše úkoly
 ·  Kniha hostů
 ·  Databáze darů
 ·  Kalkulačka svatby
 
   
     
 
 
Svatební kytice
www.kvetinydnes.cz
 
   
   
 
 
   
     
 
 
PRODÁMSpektra
Živá hudba na Vaši svatbu
 
PRODÁMpetule2
Luxusní závoj
 
PRODÁMpetule2
Korunka Swarovski
 
PRODÁMkatchen
Živá hudba pro Váš velk...
 
PRODÁMMichaela
Smetanové svatební šaty ...
 
 
   
   
 Sperky.cz 
   

Nápověda

   
 

O projektu

Server www.budemesvoji.cz je nový celorepublikový registr svateb. Slouží k uveřejnění svatebních webů. Dává snoubencům možnost využít pomocné nástroje pro organizaci svatby, diskutovat s lidmi o společných problémech, hledat inspiraci ve fotogaleriích uživatelů a firem.

Registrace:

Nutnou podmínkou vytvoření funkčního účtu na serveru www.budemesvoji.cz je registrace. Registrovat se lze jako uživatel systému, se zadáním základních přihlašovacích údajů nebo jako uživatel s plnohodnotným svatebním profilem. Samozřejmě tyto údaje lze později kompletně měnit. K tomu slouží po přihlášení aktivované, normálně zašedlé menu

Přihlášení:

Pokud jste registrovaným uživatelem, máte možnost se přihlásit pomocí Vámi zvoleného uživatelského jména a hesla v boxu „Přihlášení“. Po přihlášení máte k dispozici všechny položky menu, včetně těch, které byly doposud zašedlé. Po úspěšně vytvořené registraci dojde automaticky k přihlášení a také Vám na uvedený email přijdou přihlašovací informace, abyste si jee mohli uložit, případně vytisknout a uschovat.

Vyhledávání:

Zkuste najít Vaše přátele, známé, rodinu v našem registru. Je to jednoduché. V menu zvolte vyhledat, ukáže se Vám seznam posledně registrovaných svateb. V poli pro vyhledávání můžete zadat parametry, která znáte nebo tušíte. Můžete vyhledávat podle kraje, roku, měsíce nebo pomocí klíčového slova. Tímto klíčovým slovem vyhledáváme v názvech svatby i ve jménech novomanželů.

Diskuze:

Máte dotazy, položte. Hledáte odpovědi, najděte je. Jednoduché, ne? I takto lze chápat stránku „Diskuze“, která Vám bude sloužit jako knihovna nápadů a rad uživatelů, kteří již řešili podobné překážky. Máte možnost procházet témata, nechat si vypsat celý strom tohoto tématu, přidat k němu svůj vlastní příspěvek. Klidně můžete úplně jednoduše založit nové téma a nechat si třeba na email posílat odpovědi.

Bazar:

Obvyklá a všem asi známá internetová verze bazaru, ve kterém můžete nabídnout věci, které souvisí se svatbou. Uvedete výstižný název, výmluvný popis, přidáte třeba fotografii a Váš inzerát je hotov.

Fotogalerie:

Přehled veřejných fotografií uživatelů. Kliknutím na fotografii otevřete fotoalbum konkrétního uživatele.Menu, které je normálně zašedlé, se po úspěšném přihlášení nebo registraci zaktivuje

Oprava registrace:

Nástroj pro editaci údajů o uživateli a svatbě. Obvykle na celých našich stránkách najdete u každé položky, kterou můžete vyplnit malý otazník. Najetím kurzorem myši na tento otazník zobrazíte malou nápovědu ke konkrétní položce. Před odesláním registračních údajů ještě dojde ke kontrole správnosti zadaných údajů.

Založte fotogalerii:

Vytvořte si vlastní fotogalerii až o 50 fotografiích, kde u každé fotografie můžete nastavit, zdali má být veřejná nebo přístupná pouze vašim hostům, kteří znají přístupové heslo. Dále k fotografii můžete napsat krátký název coby popisek. Označení fotografie jako neveřejné provedete jejím zamčením malým zámečkem, stejně tak jako případné opětovné odemčení. Libovolnou fotografii je také možné z fotogalerie odstranit. Přidaní nové fotografie se provede vždy na konec.

Vaše úkoly:

První nástroj pro pomoc při přípravě svatby je seznam úkolů, na které byste neměli zapomenout. Každý úkol lze pojmenovat, zařadit do kategorie, přidat si k němu poznámku, vyplnit termín splnění. Můžete určit osobu, která má úkol na starosti. Úkol můžete označit jako akutní ikonkou vykřičníku nebo jej jedním kliknutím odškrtnout jako splněný. Pokud u úkolu vyplníte cenu, automaticky se Vám přesune do „Kalkulačky svatby“. V záhlaví tabulky máte také několik užitečných nástrojů, jedním z nich je také vygenerování seznamu obvyklých úkolů automaticky, včetně termínů odvozených od termínu Vaší svatby.

Kniha hostů:

Vytvořte si evidenci hostů na vaší svatbě, Vyplňte si u nich kontakt na telefon a email, budete ji moci zasílat hromadně pozvánku atd. Dále můžete vytvořit zasedací pořádek rozdělením hostů ke stolům, evidovat počet lidí k ubytování atd.

Databáze darů:

Jeden z dalších nástrojů pro usnadnění Vaší organizace svatebního dne, je záložka „Databáze darů“. Slouží k evidenci Vašich přání, které jsou vhodné pro volbu svatebního daru Vašimi hosty. Zde postupně vkládejte co nejpřesnější údaje o Vaší představě. Klidně uvádějte přesný typ, barvu i prodejnu, kde jste si dar vyhlídli, včetně internetových obchodů, kde můžete uvést přímý odkaz na vybrané zboží. Věřte, že těmito informacemi nic nezkazíte a vyhnete se tak jen částečnému naplnění Vašich představ. Uveďte co největší množství darů, v různých cenových relacích. Svatební hosté, pozvaní na Vaši Svatební stránku budou mít (po zadání hesla) možnost podepsat se k daru, který si zvolili a tím jej zablokovat pro ostatní hosty. Samozřejmě svatební host má možnost zapsat se několika darům. Pokud si to rozmyslí nebo se splete, můžete vy ve své evidenci darů, vyprázdnit políčko „zamluveno“, čímž dar opět uvolníte k zamluvení jiným svatebním hostem.

Kalkulačka svatby:

Neposlední řadě Vám nabízíme nástroj evidenci a kontrole nákladů spojených se svatbou. Vyplněním ceny v úkolech se sem automaticky přenášejí a zúčtovávají tyto položky. Samozřejmě zde však můžete vytvořit další libovolnou položku nákladů. Také je možné položku označit jako zaplacenou. Úplně naspodu stránky máte potom k dispozici celkové aktuální součty.

 
   
 
     
 
Login:
Heslo:
  
 
Zaregistrovat se
 
   
   
 Parfemy.cz 
   
     
 

snubní prsteny agentura kytice fotogalerie raut farář Ozdoby ženich snoubenci hostina obřad hosté svatba výzdoba manželství pozvánky svatební šaty kapela společné vlastnictví květiny sňatek manželská smlouva oddací list oznámení svatební dar nevěsta

 
   
   
 
RSS Svatby Svatby
 
   

TOPlist
 
Podmínky registrace | Informace pro inzerenty | © Copyright budemesvoji.cz 2021 | admin(zavinac)budemesvoji.cz | www.vemeste.cz | www.hrackydopostele.cz  TOPlist